Всеукраїнські змагання учнівської молоді з картингу

28-30 квітня на сільгоспаеродромі між с. Красне та с. Топчіївка стартував обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з картингу та І-й етап Кубку України серед учнівської молоді з картингу Центрального регіону. Змагання проходили в особистому заліку з фігурного водіння картів та шосейно-кільцевих перегонів у класах машин «Піонер-Н-міні», «Піонер-Н», «Піонер-Б», «Кадет», «Популярний-Ю», «Популярний».
В змаганнях взяло участь 57 юних картингистів з Остерської, Менської, Сновської, Ніжинської станцій юних техніків та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Переможцями стали вихованці ЧОЦНТТУМ, призерами – вихованці Остерської, Менської та Сновської станцій юних техніків. Щоб вправно володіти картом – треба вміти здійснювати різноманітні маневрування. Взагалі карт – маленька машинка на чотирьох колесах з бензиновим двигуном і дуже швидко їздить в умілих руках.
Згідно Правил змагань юні спортсмени мали по два заїзди. Кращий результат йшов у залік. У суботу та неділю разом стартував 1-й етап Центрального регіону Чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді у зазначених класах моделей. На змагання завітали спортсмени з різних областей. Це були дуже видовищні змагання. Тож, всі любителі швидкості отримали велику порцію адреналіну на змаганнях, вболіваючи за юних «Шумахерів!» Переможці нагороджені кубками, медалями та дипломами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, призери – медалями та дипломами.Саме на цих змаганнях і дебютував наш маленький електрокарт, який зацікавив всіх, від наймолодших картингістів до поважних осіб, які зв'язали майже все своє життя з картингом. На жаль, поки що, в федерації картингу чернігівської області наш електрокарт не входить ні в один з класів, так як він перший у своєму роді по чернігівській області, але ми впевнені, що майбутнє не за горами і елекрокартинг буде як окремий клас у змаганнях. Від себе можемо додати, що ми вперше на змаганнях такого рівня і кількість отриманого адреналіну просто зашкалює у нас він видовищності змагань, а у присутніх від нашого електрокарта. Більше ви можете зрозуміти з фото та відео.
 
Щоб побачити більше відео переходьте на наші канали в http://www.youtube.com/channel/UCEu7FKymuNZ-HM4wY4CXsAA


 
  
 

 Підготовка до старту


 Підготовка до старту


Серед учасників змагань, і навіть більше, триразовий чемпіон цих змагань, наш студент Ігор Лупин зі своїм болідом

 
 
 
 

Ось особисто електрокарт
 

 
 
 

 Володимир Олександрович з електрокартом, так би мовити, з плодом своєї праці.


 Ігор Лупин


 Ігор Лупин перед фінішним прапором


 Ігор Лупин на старті


 Черга на зважування після важкої боротьби

 
 
 

 Юні картингісти разом з електрокартом


 Фото переможців


 Ігор Лупин на після фінішному виїзді

 

 Фото чемпіонів