7 грудня в Ліцеї №15 м. Чернігова відбулась профорієнтаційна виставка.
Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитись та отримати вичерпні відповіді на всі питання стосовно спеціальностей “Автомобільний транспорт” та “Галузеве машинобудування” від представників кафедри. Ознайомились з певними проектами кафедри.
Будемо раді бачити вас здобувачами вищої освіти в стінах нашого університету.
Щиро дякуємо керівництву школи за гостинність!
![](https://atandii.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-09_08-36-07-1024x769.jpg)
![](https://atandii.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-09_08-35-32-1024x682.jpg)
![](https://atandii.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-09_08-36-22-1024x769.jpg)