Вітаємо наших переможців!


Вітаємо наших переможців 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузях :
 «Автомобільний транспорт», напрям «Автомобільна електроніка» студент групи АТт - 181, СІКАЛЮК ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ , диплом 2-го ступеня, керівник к.т.н.,доцент ЛИТВИН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
«Галузеве машинобудування», напрям «Машини аграрно-лісового та транспортного комплексів», студент групи МБ - 161, РЯБОВ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ , диплом 3 - го ступеня, керівник д.т.н. професор КАЛЬЧЕНКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ
Бажаємо міцного здоров`я та подальших успіхів на науковій ниві!!!

Детальніше

«BeHome»

Підвезти медика, купити продукти чи ліки або ж попросити про допомогу. Тепер це можна зробити через мобільний додаток. Розробили його студенти Національного університету Чернігівська політехніка. Назвали «BeHome». Один із розробників Артем Ніщенко розказав Суспільному, що додаток може працювати на всю Україну, він заснований на гугл мапах. Поки що встановити додаток можна лише на андроїд. Оля Оніщенко тестувала, як він працює.
Детальніше

«Зелений» транспорт ЧНТУ: для бізнесу, спорту та відпочинку


Доки весь світ страшиться обвалу цін на нафту, у Чернігівському національному технологічному університеті (ЧНТУ) створюють електротранспорт. Легкий, зручний, екологічний, маневрений та доступний. Запрошуємо на «тест-драйв»!
 
Об’єднані інженерною пристрастю 
Легкі «електромашини» створюють на кафедрі автомобільного транспорту й галузевого машинобудування ЧНТУ. На фото – її представники.
Доцент кафедри, кандидат технічних наук Олександр Литвин розповів:
– Ми створюємо безкорпусний електротранспорт модульного типу. Головна фішка  всі його частини взаємозамінні. Тобто на базі однієї електричної складової (акумуляторна батарея, електричний двигун та контролер) можна створити будь-що  від бокс-трака (вантажний велосипед) до спортивного карта, квадроцикла чи дрифт-трайка.

Детальніше

‎ Ранок на UA:Чернігів

Не коронавірусом єдиним живе країна! Чернігівець Олександр Литвин – винахідник, він продовжує створювати і удосконалювати альтернативні засоби пересування. Вони ще й екологічні. Свій новий винахід він називає «безкорпусний модульний електротранспорт». Що це означає – дізнавались під час ранкової розмови. А ви б проїхались?
Детальніше

БайкЕкспо 2020

Асоціація EV-UA приділяє багато уваги впровадженню та розвитку методик та практик навчання електромобільності в освітніх закладах України усіх ступенів.
Дуже приємно бачити практичні результати в деяких учбових закладах.
Зокрема, Чернігівський Національний Технологічний Університет показав на виставці БайкЕкспо 2020 дуже багато різноманітних транспортних засобів, розроблених самостійно.
Це й каргобайк і дріфт трайк для розваг та змагань. Електро картинг та багато іншого!!
Асоціація EV-UA зі свого боку обіцяє всіляку підтримку цієї дуже важливої роботи!
Дякую Alexandr Lytvyn за цікаву розмову про розробки ЧНТУ
Детальніше

Наші серед переможців

YEP!DEMO DAY#6 - done!!!!Ми серед переможців!!!!
Познайомимось детальніше із фіналістами:
Dew Pocket – це перший портативний девайс, що перетворює звичайну воду на антибактеріальний спрей. Все, що тобі потрібно – просто залити в нього води.
StrikhaAI - технологія моніторингу та контролю клімату з штучним інтелектом, яка подбає про ваші рослини. Від гроубоксів для зелені до домашніх теплиць для вирощування овочів та розсади в домашніх умовах.
LitTeen - додаток, що надає інформацію дітям та підліткам про статевий та сексуальний розвиток. Він потурбується про ментальне та фізичне здоров’я, а також відповість на будь-яке твоє запитання по темі.
Și Beck – додаток, який за лічені секунди допоможе знайти будь-якого спеціаліста, який тобі потрібен.
MEV ( modular electric vehicles). Це як лего, але електротранспорт. Ти самостійно можеш зібрати самокат, гіроскутер або навіть електровелосипед.
Tap$Take – програма лояльності для справжніх кавоманів. Завантажуєш додаток та економиш до 25% щоразу.
FINDWAY - додаток, що покаже тобі найцікавіші туристичні маршрути України. Всі треки маршрутів доступні для завантаження, щоб було зручно користуватися офлайн.
Veezify - стартап, що допоможе підвищити продуктивність та ефективність кожного співробітника за рахунок автоматизації розподілу задач.
Dribnichki – маленькі зручні бокси для подорожей з усіма необхідними засобами гігієни. З ними можна спокійно забувати шампуні та зубні щітки вдома.
PaperCraft-Models-моделі із паперу для декору та свят- кращий не банальний подарунок .
Talking Forms -простий та дієвий механізм онлайн заповнення форм за допомогою голосових команд.
Agromult - цікава можливість відкрити для себе світ природи за допомогою історій Поллі.
ITbabushka - веб-сайт за допомогою якого люди старшого покоління можуть легко вивчити функції сучасного смартфона.
PrintMeBot-телеграм -бот для комунікацій студентів між собою.
ПЕРЕМОЖЦЯМИ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО наступні стартапи:
Менторство від ERC і ДІФКУ отримує My yETi з Чернігова.Це індивідуальний електротранспорт.#люблюЧНТУ
LitTeen отримує спеціальну номінацію за найбільший соціальний вплив! Дівчата розробили додаток для сексуальної освіти дітей і підлітків.
Поїздку в Естонію на найбільшу конференцію експертів, фондів та стартапів отримує команда Veezify!
#ДІФКУ вітає переможців та бажає ім сил, наснаги та інноваційних ідей для підкорення вітчизняних та міжнародних ринків !
Також висловлюємо подяку @YEP! за чудову організацію заходу та конструктивні пітчинги!
Тимофей Милованов Dmitriy Romanovich Volodymyr Stavniuk Yana Pidlisna Андрій Заікін

Детальніше

Наша гордість

Виграти фінал YEP!Starter Kyiv Regional Final – done!Тепер ще на один крок ближче до головної події сезону – Demo Day #6. 05.12.19 стартап команди презентували свої проекти, які створювали протягом 3-х місяців програми YEP!Starter.
Членами жюрі було відібрано 8 найкращих команд та подарували їм спеціальні квитки - Велкам ту Demo Day: ITbabushkа, PaperCraftModels,
(MEV, кафедра автомобільного транспорту та галузевого машинобудування ЧНТУ)
, StrikhaAI, Dribnichki, Tap&Take, PrintMeBot та Агромульт.
Приходьте 19.12 в UNIT.City та побачите все на власні очі.
Дякуємо нашим друзям Lift99 Kyiv Hub за гостинність!
YEP!Starter проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та Garage48.
Партнери програми - Cisco, OKKO, ERC Distribution, REACTOR.
#люблю_ЧНТУ

Детальніше

Краща інноваційна розробка


22 листопада 2019 р. відбувся перший Чернігівський Регіональний Інноваційний Форум «Формування ефективної інноваційної екосистеми як складової інвестиційного розвитку регіону»!!! За результатами конкурсу інноваційних проектів «Краща інноваційна розробка регіону», нетворкінг, було вручено дипломи представникам команд, проектів ЧНТУ. 
Зокрема і команда кафедри АТ та ГМ «Виробництво безкорпусного електротранспорту модульного типу», отримала диплом.У форумі прийняли участь науковці, автори startup проєктів, підприємці, експерти у сфері інновацій, представники органів влади. 
Детальніше